Alavinik – علوی نیک

I'll change rules of life

روحانی و وزرای عزیزش!

ما شا الله رییس جمهوری داریم که از داخل ماشین بدون اینکه حتی شیشه رو بدند پایین، بصورت خیلی حرفه ای و عالی و خیلی خفن میتونند نظرسنجی کنند و تشخیص بدند مردم چقدر راضی هستند، کیا ناراحتند و کیا حرف دارند و حرفشون چیه. ما شا الله با این همه تبحر نمیدونم چرا حرف مردم عادی رو نمیتونم از تو ماشین بشنوند. آها یادم اومد. شاید ایشون بیشتر بالاشهر دور دور میرند و از مردم اونجا نظرسنجی میکنند. که باز هم خوش بحالشون.

آقای عزیز دل که اگر نظرسنجی بکنند(نه به شکل حرفه ای مثل شما)، محبوبیت شما از نصف هم کمتر شده، بهتر نیست کمی به فکر مردم باشید؟ اون وزیری که میاد و میگه من افتخارم هست یک مسکن مهر افتتاح نکردم رو شش سال نگه دارید و با زندگی هزاران انسان بازی کنید؟ هفت سال از خونه هایی که شما و وزیرتون مهر بی مهری بهش زدید گذشته و وزیر مزخرف شما موجب متوقف شدن یا کند شدن تحویل واحدها شد. شما که خوب نظرسنجی میکنید، یکم برید به حاشیه شهر ها  و ببینید مردمی که در حال حاضر پول اجاره ندارند و در کانکست اجاره ای زندگی میکنند چه حالی دارند؟

مردمی که در حال حاضر پول اجاره ندارند و در کانکست اجاره ای زندگی میکنند چه حالی دارند؟
آخ آخ ببخشید یادم نبود شما به فکر همه هستید. قرار شده وام اجاره به مردم پرداخت کنید. خدا رو شکر. خدا رو شکر

https://snn.ir/fa/news/766825/%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%B3%D9%86%D8%AC%DB%8C-%D9%86%D9%88%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%A8%DA%A9-%D8%B1%D8%A6%DB%8C%D8%B3-%D8%AC%D9%85%D9%87%D9%88%D8%B1

خودرو هم که ما شاالله. تحویل 30 روز بعد از تکمیل رو هم کردند 120 روز و اون رو هم حتی درست اجرا نکردند و به 200 روز رسیده.

آقای خوشتیپ با ریشهای جذاب،اشکال نداره اروپا رو هم حفظ کنید، بالخره جذابیت هایی هم برای مسیولین داره، ولی این مردم هستند که میتونند کشور رو درست کنند و اقتصادش رو رشد بدند. باور کنید امیدمون رو کلا خشک کردید. یک نگاهی به آمار متخصصین بزرگی که در طی این سال ها مهاجرت کردند بندازید.  اون وزرات کاری که سامانه برای اعزام نیروی کار به کشور آلمان کرده، داره اشتباه بزرگی میکنه.

مطمین هستید برای خدمت به ایران اومدید نه خدمت به آلمانی ها و کرواسی ها؟

مطمین باشید آلمان کشوری نیست که هر کس رو جذب کنه و بگید خوب آمار اشتغال زایی رفت بالا. بلکه اون میاد بهترین نیروهای متخصص ما رو جذب میکنه که عمرشون رو جهت کسب تخصص و تجربه در همین کشور صرف کردند و حالا میرند از ایران. و شرکتهای ایرانی که دنبال متخصص میگردند باید هزاران آگهی بزاند و نمیتونند نیروی خوب جذب کنند تا گسترشش بدند.

https://forec.mcls.gov.ir

یکم هم از اقتصاد با هم صحبت کنیم.

شاید هر کس که فقط یک مقدار اطلاعات اقتصادی داشته باشه میتونه از نمودار فوق مباحث زیر رو درک کنه اما شما …

  1. تورم
  2. کاهش ارزش پول ملی
  3. افزایش قیمت کالاها مخصوص سرمایه ای
  4. 4-       اطلاعات بیشتر :  https://www.alef.ir/news/3971002070.html

اسم دولت شما از نگاه من امید نیست. بلکه دولت  خنثی و بی تفاوت هست. دولتی که براش عدالت و جایگاه واقعی مردم معیاری نداره و وزیری که بیاد و اعلام کنه که کشته شدگان هواپیما همگی بیمه بودند و جای نگرانی نیست، برای شما یک ارزش هست و باز هم همون رو انتخاب میکنید.

چی میشد همه ی وزیرانتون در سطح جناب جهرمی و جناب ستاری میبودند؟ شخصیتهایی که حداقل ایرانی دوست و برای ایرانی زحمت بیشتری میکشند

One thought on “روحانی و وزرای عزیزش!

  • نیک
    July 23, 2019 at 4:46 pm

    دوستان میتونید نظرات رو بنویسید

Comments are closed.